Hosting Şubesi

2013 yılında hayata geçen firmamız işini ilk günkü heyecanıyla yapmaya, ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla varlığını sürdürmeye devam ediyor. Türkiye ve Fransa'nın önde gelen merkezlerinde barınan son teknoloji cihazları, Türkiye'de bulunmayan sistemlerin tarafımızca yerelleştirmesi ve daha bir çok işle sizlere en rahat kullanıcı deneyimi sunmak için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2019 yılında teknik altyapı ve web altyapımızı yeniledik. Full Responsive olan yeni web sitemiz ve Türkçeleştirdiğimiz yeni oyun panelimiz ile aldığınız hizmetleri ve panel üzerindeki yapacağınız işlemlerinizi çok daha rahat ve hızlı yönetilebilir hale getirdik. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde altyapımızı güçlendirmeye ve büyütmeye her geçen gün devam ediyoruz. Sürekli sunduğumuz hizmetlerin "daha iyi ne yapabiliriz" düşüncesi ile kendimizi ve şirketimizi geliştirmeye devam etmekteyiz

Hosting Şubesi olarak birincil amacımız, müşterilerimize en yeni teknolojileri kullanarak sorunsuz bir altyapı hizmetini sağlamak ve pratik çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Operasyonumuz alanında uzman kadrosuyla bu amacını gün ve gün gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Zafer Ak

CEO, Network ve Güvenlik

Oğuz Can Gergin

UI/UX, Grafik ve Yazılım

Furkan Fındık

Satış ve Sosyal Medya

Erdinç Tokmak

Network ve Güvenlik / Destek

Ömer Ağaoğlu

Yazılım / Destek

Furkan Yılmaz

Yazılım / Destek

Gökhan F. Özkaya

Yazılım / Destek

7/24 Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız.